• Бренд
  • Товари4
  • Опис
ПрАТ «Івано-Франківськцемент» – це високотехнологічний  потужний комплекс виробництв промисловості будівельних матеріалів у с. Ямниця Івано-Франківської області, який виробляє більше 300 найменувань продукції, основні напрямки з яких цемент, шифер та гіпс.

Івано -Франківськцемент
Україна
Товари Івано -Франківськцемент
Не вказана ціна
Нет в наличии
76.00 /шт
Нет в наличии
Не вказана ціна
Нет в наличии
75.00 /шт
Нет в наличии

Надійні. Тут працюють понад 2 тисячі людей. Спеціалісти мають доступ до найновіших технологій у галузі, а також можливість безперервно навчатися та вдосконалювати свої знання завдяки налагодженій співпраці з українськими та європейськими вищими навчальними закладами. 

Чесні. Завдяки сучасному обладнанню і лабораторному контролю якості, компанія може гарантувати  стабільні поставки та надійну продукцію. Використовується власна сировина, компанія сама добуває та транспортує породу, мінімізуючи відходи завдяки внутрішньому обміну ресурсами між різними виробництвами. 

Розвивається. Кожна третя тонна цементу, реалізована в Україні, виготовлена на цьому підприємстві. ПрАТ «Івано-Франківськцемент» – єдині вітчизняні виробники безазбестових (волокнисто-цементних) шиферних листів, що є новою для України технологією. Вчиться компанія у передових світових виробництв, бо тільки завдяки постійному розвиткові ринок може зробити якісний стрибок угору.