• Бренд
  • Товари6
  • Опис

Henkel в Україні

Створення Хенкель Баутехнік Україна в 1998 році також відзначило запуск діяльності компанії Henkel на українському ринку. У 2000 році Henkel CEE взяла на себе відповідальність за сегменти миючих засобів, а через рік було створено Хенкель Україна. Станом на 2017 рік в Україні розташовані чотири виробничі об'єкти і два головних офіса, які відповідають за реалізацію продукції компанії у наступних бізнес-напрямках: Клейові технології, Косметика, Миючі та чистячі засоби. Найбільш важливі бренди — Bref, Brillance, Ceresit, Clin, Fa, Gliss Kur, Loctite, Losk, Makroflex, Moment, Palette, Persil, Perwoll, Pur, Rex, Schauma, Silan, Somat, Taft, Technomelt та Thomsit.

HENKEL
Німеччина, Україна
Товари HENKEL
102.00 /шт
Нет в наличии
103.00 /шт
Нет в наличии
290.00 /шт
Нет в наличии
150.00 /шт
Нет в наличии
325.00 /шт
Нет в наличии
137.00 /шт
Нет в наличии

Про компанію

Компанія «Хенкель» здійснює діяльність у світовому масштабі та має збалансований і диверсифікований портфель продуктів. Компанія займає провідні позиції у сегментах промислових та споживчих продуктів  завдяки потужним брендам, інноваційним рішенням і технологіям, що розробляються трьома бізнес-підрозділами. Бізнес-підрозділ «Клейові технології» є беззаперечним лідером на світовому ринку клейових матеріалів  у всіх сегментах промислових продуктів. У сегменті «Засоби для прання та догляду за оселею» компанія «Хенкель» займає провідні позиції на багатьох ринках світу та у численних категоріях продуктів. Успішна діяльність компанії «Хенкель», заснованої в 1876 році, триває вже понад 140 років. Чисельність працівників «Хенкель» у всьому світі становить близько більше 52 000 осіб. Це – надзвичайно різноманітна команда знавців своєї справи, яких об’єднують потужна корпоративна культура, спільна мета зі створення стійкої цінності та спільні цінності. Компанія «Хенкель» є визнаним лідером у галузі стійкого розвитку і обіймає провідні місця у багатьох міжнародних індексах і рейтингах. Привілейовані акції «Хенкель» включені у фондовий індекс Німеччини DAX.

Різноманітність та Залученість

У своїй діяльності компанія «Хенкель» дотримується комплексного підходу за принципом різноманітності та залученості. Позитивне ставлення до різноманіття поглядів і культур наших працівників, використання їхнього досвіду, талантів, творчого мислення та повага до усіх їхніх індивідуальних відмінностей – ось засади формування нашої конкурентоспроможності. У компанії «Хенкель», що здійснює діяльність у світовому масштабі, працюють представники понад 120 національностей майже у 80 країнах світу. Близько 85 відсотків наших співробітників працюють за межами Німеччини, причому понад половину цієї кількості  – у країнах, що розвиваються. Ми переконані, що корпоративна культура, побудована на засадах залученості та різноманітності, є ключовим стимулом творчого мислення, прагнення до створення інноваційних рішень та винахідливості. Саме завдяки тому, що залученість та різноманітність є невід’ємною складовою нашої корпоративної культури та способу ведення бізнесу, ми спроможні досягати надзвичайно високих результатів.

Ми прагнемо створювати команди працівників з оптимальною структурою, об’єднуючи працівників з різних країн. Знання, фаховий досвід та навички, а також культурні особливості мають відповідати потребам ринків, на яких ми працюємо, та наших клієнтів. Ми переконані в тому, що команди працівників, створені за принципом різноманітності, спроможні до розроблення інноваційних рішень та винайдення нетривіальних способів розв’язання проблем. Формування і впровадження культури залученості та лідерства є запорукою максимально ефективної роботи цих команд.