Я даю згоду на обробку моїх персональних даних, а саме: збирання, реєстрацію, накопичення, зберігання, адаптування, зміну, поновлення, використання і поширення (розповсюдження, реалізацію, передачу), знеособлення, знищення, у тому числі з використанням інформаційних (автоматизованих) систем Магазину, з метою надання мені товарів і послуг і підвищення зручностей для їх отримання, включаючи, але не обмежуючись: інформування про деталі мого замовлення, забезпечення процедури нарахування, обліку і використання персональної знижки, ідентифікацією участника в програмі лояльності, здійснення доставки, прийому платежів, надання сервісних послуг, розповсюдження інформаційних і рекламних повідомлень (будь-якими засобами зв’язку, включаючи SMS, електронну пошту, телефон і мобільні пристрої), отримання зворотного зв’язку.

Я надав свої персональні дані (прізвище, ім’я, по батькові, дата народження, стать, адреса реєстрації або перебування, номер контактного телефону, адресу електронної пошти, ім’я користувача в соціальних мережах) Магазину добровільно шляхом внесення їх при реєстрації на сайті https://matvol.com/ або його піддоменах, або при оформленні замовлення чи послуги за телефонами, вказаними на сайті. Я підтверджую, що надані персональні дані є достовірними. Я повідомлений про те, що у випадку недостовірності наданих персональних даних Магазин залишає за собою право припинити обслуговування за посередництва сайту https://matvol.com/ і його піддоменів.

Я згоден, що мої персональні дані будуть оброблятися без обмеження строку будь-якими законними способами, відповідними меті обробки персональних даних (в тому числі в інформаційних системах персональних даних з використанням засобів автоматизації або без використання таких засобів). Я згоден з тим, що не вважається порушенням передача моїх персональних даних у відповідності до вимог законодавства України.

Я повідомлений, що Магазин використовує технологію “cookies”, збирає інформацію про ір-адресу, браузер (або іншу програму), пристрій, дату і мої дії під час моїх відвідувань сайту https://matvol.com/. Дана інформація не є персональними даними. Дана згода може бути відкликана мною в будь-який момент шляхом направлення письмової вимоги на адресу Продавця (на адресу електронної пошти Продавця info@matvol.com), що автоматично припиняє мою участь в програмах знижок і програмах лояльності, а також звільняє Продавця від виконання зобов’язань по наданню мені товарів і послуг.